Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aptus PRO SPORT DOG

22. 11. 2012

Aptus ® PRO SPORT DOG pasta

APTUS PRO SPORT DOG pasta 100 g - energia pre psy v záťaži - Kliknutím na obrázok zatvorte -

Veterinární přípravek obsahující esenciální svalové aminokyseliny BCAA, nenasycené mastné kyseliny (omega 3 v lososový olej, omega 6 ve slunečnicovém oleji a omega 9 v olivovém oleji), karnitin pro zrychlení metabolismu tuků, maltodextrin jako rychlý zdroj energie, dále vitaminy a antioxidanty. Díky své koncentrované pastovité formě je Aptus PRO SPORT DOG vhodným zdrojem energie, urychluje obnovení sil a normalizuje svalový metabolismus po proběhlé fyzické aktivitě.

Vlastnosti
- BCAA (leucin 1120 mg, isoleucin 694 mg, valin 594 mg) jsou esenciální (nepostradatelné) svalové aminokyseliny. Mají zásadní význam pro svalový metabolismus. Jejich prítomnost v krvi brání katabolizaci (devastaci) svalové hmoty během fyzické aktivity. Při ďalejtrvájúcej zátěži mohou být zdrojem energie a po námaze urychluje regeneraci svalové tkáně. Podílí se i na Zrychlené odbourávání kyseliny mléčné.
- L-arginin - má výrazný anabolický efekt - zvyšuje uvoľňováníie růstového hormonu a stimuluje tvorbu svalové hmoty a její prokrvení. Podporuje detoxikační funkci ledvin (váže toxický amoniak), posiluje imunitu, urychluje rekonvalescenci a hojení ran.
- L-glutamin - nejčastěji zastoupena aminokyselina ve svalové tkáni. Podávání glutaminu stimuluje růst objemu svalů a vyplavování růstového hormonu. Při podání po výkonu urychluje regeneraci organismu.
- L-carnitin - je životně důležitý při dodávání energie do srdce, svalů, buněk imunitního systému a ledvin. Pomáhá přesunout a využít tuk přijatý v potravě. U sportujících jedinců snižuje tvorbu kyseliny mléčné a tím snižuje svalovou bolest. Dále zlepšuje dodávku kyslíku do svalů a podporuje činnost srdce.
- Beta-glukany patří mezi nejsilnější známé imunostimulanty.
- Vitamin E je silným antioxidantem.
- Hořčík podporuje správnou srdeční činnost, normalizuje krevní oběh, má pozitivní vliv na funkci svalů a nervů.

Návod k použití
Aptus PRO SPORT DOG je určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží - sport, služební, záchranářské a lovecké psy, psi na výstavách, i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou. U intenzivně pracujících nebo naopak stresovaných psů dochází k významnému zvýšení rizika poškození svalů produkty vznikajícími při svalové práci. Cílem užívání Aptus PRO SPORT DOG pasty je zmírnit nebo úplně omezit poškození a ztrátu svalové hmoty při současném využití tukových zásob. Aptus PRO SPORT DOG pasta je díky optimálnímu poměru tuků a cukrů významným zdrojem energie při zvýšení fyzického výkonu psa a slouží k urychlení rekonvalescence po fyzické zátěži.

Dávkování
Aptus PRO SPORT DOG je určen k podávání v období přípravy na výkon, v jeho průběhu a po ukončení výkonu. Jedna pasta o objemu 100g je určena na 30 kg váhy psa. Pro menší a větší psy dávku přepočítejte podle jejich váhy. Příklady dávkování podle váhy psa:

10kg - 1/3 tuby
15kg - 1/2 tuby
20kg - 2/3 tuby
60kg - 2 tuby

Celková dávka může být podána jednorázově, nebo po několik menších dávkách (2-3 dávky) a podána přímo do tlamy, nebo rozmíchaný v krmivu.


Doba použitelnosti: 24 měsíců od data výroby

Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě v originálním obalu při pokojové teplotě (do 25 ° C). Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte během 4 dnů. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.
Balení: 100g

Jen pro zvířata!