Jdi na obsah Jdi na menu
 


RC feline GASTROINTESTINAL Moderate calorie

394_product_bag-110.pngGASTRO-INTESTINAL MODERATE CALORIE je kompletním dietním krmivem pro kočky s poruchami trávicího traktu, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění. Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů. Nízký obsah tuku. Díky sníženému obsahu kalorií je zvláště vhodné pro kočky mající problémy s udržováním ideální váhy (sterilizace / nadváha / nižší fyzická aktivita).

Indikace

  • Chronický a akutní průjem
  • Idiopatické střevní záněty (IBD)
  • Malabsorbce
  • Maldigesce
  • Kolitida
  • Gastritida
  • Bakterialní proliferace
  • Exudative enteropathy
  • Akutní a chronická pankreatitida

Kontraindikace

  • Žádné

Délka podávání:
V případě akutního onemocnění vyžaduje regenerace střevních klků nutriční léčbu trvající alespoň tři týdny. V případě chronického onemocnění může být nutné nebo vhodné podávat tuto dietu doživotně. K optimalizaci trávicích funkcí by se doporučená denní dávka měla rozdělit do několika menších porcí.

394_secondary_benefit-410.pngKombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.** proteinů) s prebiotiky (frukto-oligosacharidy a manno-oligosacharidy), řepnými řízky, rýží a rybím tukem bezpečně podporují optimální zažívání.

 

394_secondary_benefit-420.pngIndikováno k léčbě pankreatitidy. Omezený obsah kalorií také pomáhá snížit nabírání váhy u vykastrovaných koček nebo u koček s predispozicí k obezitě.

 

 

394_secondary_benefit-430.pngKočky trpící trávicími potížemi mají často sníženou chuť příjmu potravy a hubnou. Dobrá chutnost krmiva podporuje jeho spontánní příjem a urychluje tak rekonvalescenci a uzdravení.

 

394_secondary_benefit-440.pngKyselina eikosapentanová a dokosahexanová, mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega 3), přispívají k dobrému stavu trávicího systému.

 

 


Další informace:
Pankreatitida byla u koček dlouho přehlížena. Její klinický průběh je často chronický. Nutriční opatření jsou založeny na vysoce stravitelné a středně tučné dietě.

Označení Index S/O garantuje, že tato dieta vytváří v močových cestách prostředí nevhodné pro tvorbu jak struvitu tak kalcium oxalátu.

Suché krmivo:
Velikost balení 0.4 kg, 2 kg, 4 kg

Složení

Rýže, dehydratované drůbeží maso, pšeničný lepek**, kukuřičný lepek, rostlinná vláknina, živočišné tuky, hydrolyzovaná drůbeží játra, minerální látky, vaječný prášek, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, sojový olej, rybí olej, kvasnice, slupky a semena Psyllia, frukto-oligosacharidy (FOS), hydrolyzované kvasnice (zdroj manno-oligosacharidů), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

**L.I.P. (vysoce stravitelný protein) vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace

Mokré krmivo (kapsička):396_product_bag-110.png
Velikost balení: 100g
 
Složení

Drůbeží a vepřové maso, drůbeží játra, kukuřičná mouka, kukuřičný lepek, práškový vaječný bílek, minerální látky (včetně chelátovaných stopových prvků), rybí olej, cukry, želírující látky, kvasnicový extrakt (zdroj manno-oligosacharidů), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), vitamíny.