Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky a aktuality


Novinky

Rozšíření sortimentu o monoproteinové konzervy výrobce DRN .

 

Při výrobě těchto masových paštik jsou použity jen dobré kusy masa, zejména svaly, tedy nejvíce výživné a stravitelné části. Jedině to umožňuje vaším mazlíčkům správný příjem prvotřídních základních bílkovin.

  • neobsahují vedlejší produkty ani živočišné deriváty (jako hlava,nohy, atd.) ani jateční odpad - bílkovinné části, které mají nízkou biologickou a nutriční hodnotu
  • neobsahuje konzervační látky, stresory, barviva, zchutňovadla ani aromata     

img_6769.jpgNabízíme

100g verzi vhodnou pro kočy a malé psy

 

 

 

 

img_6770.jpg

 

 

 

300g  pro psy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Asistentka / Asistent prodeje

 

Naše prodejna veterinárních a chovatelských potřeb hledá prodejní asistentku/asistenta - brigádníka.

Pracovní náplň - prodej, příjem a doplňování sortimentu

                        - aktivní spolupráce s klienty

Požadujeme - samostatnost, základní znalost práce s PC, AJ                                                        výhodou

Pracovní doba a platové podmínky dle dohody.

tel: +420 777 994 554

     +420 602 538 338

buju.jpg

Nepodceňujte pitný režim!

Přestože dbáte na to, aby měl pes či kočka vždy dostatek pitné vody k dispozici, ne všechna zvířata zvýší příjem tekutin adekvátně k potřebě organismu. Navíc v letních vlnách veder je i minimální pohyb sportovní výkon. Následky dehydratace mohou být fatální. Do sortimentu jsme zařadili rehydratační roztok Nutrisal. Může se hodit nejen při průjmových onemocněních, ale také na cesty či po zátěži, kdy správná hydratace a elektrolyty usnadňují regeneraci. Nutrisal by neměl chybět v žádné lékárničce na letní dovolenou.

fthumb1_nutrisal1.jpg.png

Nutram grain free řada 

Do sortimentu jsme zařadili tři receptury nové Grain free řady superprémiových krmiv s příznivou cenou.

Nutram Total Grain Free Turkey,Chicken & Duck

Nutram Total Grain Free Salmon & Trout

Nutram Total Grain-Free Lamb & Legumes

Něco o Grain free - krmiva bez obilí: Nutnost nebo móda?

Nová skupina krmiv, označovaných výrobci jako Grain Free, česky Bez obilí začíná být běžně k dostání ve veterinárních ordinacích i ve specializovaných chovatelských obchodech. Důvod, proč byla tato krmiva nedávno vyvinuta, byl vážný, zdravotní. Nakrmit komfortně a jednoduše psy, kteří pro nějakou diagnózu (hypersenzitivita, alergie) mají s příjmem normálních krmiv potíže. Stále se zvětšuje skupina obtížně krmitelných pejsků a vyžaduje jiná řešení, než drahé klinické diety nebo speciální vyvařování a stálý dohled veterináře.

Mezi psy přibývají jedinci zvýšeně citliví na některé složky potravy, hypersenzitivní nebo dokonce alergičtí. Aby pes nemusel trávit celý život pod lékařským dozorem a pod drahým ochranným deštníkem z léků, které bohužel mají i vedlejší účinky, byla postupně vyvíjena funkční dietní krmiva. Objevilo se několik značek Corn Free a Grain Free, v nichž bylo obilí nahrazeno jinými rostlinami – luštěninami, bylinami. Z těch část se mezi chovateli neujala, protože přes vyšší cenu nesplňovala úplně daný cíl. Naopak jiné bezobilné receptury, zejména už druhá generace Nutram Grain Free, splnily nejen základní zadání „pro potravinově nejcitlivější psy“. Kanaďanům se podařilo je sestavit do takové chuti a kompletnosti, že jimi začali být krmeni i mnozí další psi, bezproblémoví a zdraví. Jedinou jejich „diagnózou“ je, že jsou nejhýčkanější a nejmilovanější, co se na světě najde. Cesta nekompromisní kvality, vyšší než je evropský průměr kvality stravy pro lidi se osvědčila./*Nutram

Více na: http://www.nutram.cz/

_________________________________________________________________

O hodnotné všeobecné informace je rozšířen článek Močové kameny.

Součástí článku samozřejmě zůstává přehled veterinárních diet rozdělených dle indikací.

__________________________________________________________________

 

Kloubní výživa pro psy - Geloren

geloren_dog_klouby.png

Geloren dog je preparát s vysokým obsahem pěti aktivních látek pro podporu 

kloubů, šlach a vazů. Obsahuje ve vysoké koncentraci kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, glukosamin, hydrolyzovaný kolagen a želatinu.

VE FORMĚ ŽVÝKACÍCH TABLET
Geloren dog byl vyvinut pro:
• Psy s predispozicí ke kloubním problémům
• Sportující, služební a nadměrně namáhané psy
• Velká a rychle rostoucí plemena
• Psy po operaci a při rekonvalescenci
• Staré a obézní psy

Balení obsahuje 90 žvýkacích tablet - měsíční dávku pro středně velké plemeno.

________________________________________________________________

Od firmy Hurtta máme v nabídce kromě zimních oblečků také nový typ pláštěnek - Torrent coat a na objednávku velmi pohodlné reflexní vestičky Micro vest.

images.jpg

img_5993.jpg

_______________________________________________________________

Od firmy Trovet, která vyrábí veterinární diety pro psy i kočky máme nově v nabídce funkční pamlsky pro psy. Pamlsky jsou ve třech variantách, Hypoallergenic jehněčí, králičí a Low Calorie jehněčí.

img_5896.jpg

______________________________________________________

Do sortimentu jsme zařadili pohodlnější a veselejší kalhotky pro háravé fenky. Dostupné jsou v devíti velikostech, všechny velikosti máme skladem, ať můžete vyzkoušet, které nejlépe padnou.

img_5410.jpg

img_5463.jpg

A aby vycházky byly stále zábava i v deštivém, podzimním počasí, naleznete u nás pláštěnky osvědčené značky i modelu - Hurtta Raincoat, které znáte již ze zimní kolekce v zateplené verzi. nebo v provedení Slush Combat Suit chránící před blátem a deštěm i nohy.

_vyrd13_1086hurttapro_raincoat_red10.jpg

hurtta_outdoor_slush_combat_suit_juniper_1.jpg

_______________________________________________________

Aktualizovali jsme pro Vás článek o invalidních vozících pro psy a ortézách

______________________________________________________

Rozšířili jsme spektrum kvalitních krmiv o celou řadu britské značky Arden Grange. Tato značka nabízí v superpremiové kvalitě kompletní ucelenou řadu pro psy i pro kočky, aby pokryla potřeby Vašich zvířat ve všech životních stádiích a stupních zátěže.


O Arden Grange
Vše, co nese značku Arden Grange, je vyrobeno pouze ze surovin nejvyšší kvality, je hypoalergenní a neobsahuje žádná barviva, zchutňovadla, nebo konzervanty. Každá formule v sobě nese zdraví prospěšnou skladbu surovin s vysokou výživnou hodnotou. Je chuťově vynikající a se zřetelným efektem na kondici zvířat. Propagační slogan "Nutrition without compromise - výživa bez kompromisů" v sobě nese zásadní informaci: Arden Grange při výběru surovin nehledá kompromisy, nikdy se neodchýlí od konceptů špičkového, spolehlivého a bezpečného krmiva a nepodlehne slepé honbě za ziskem.
Arden Grange rovněž důrazně odmítá invazivní testování krmiv na zvířatech. Nikdy se nebude podílet na těchto pseudopokusech, jejichž jediným cílem je zjistit, co si ještě může komerční firma dovolit na své cestě k vysokým ziskům. Proto je na každém našem výrobku nebo propagačním materiálu výrazné logo "Netestováno na zvířatech".
Arden Grange dosáhl svým poctivým přístupem kreditu reprezentativního výrobce špičkových krmiv. Mezi lidmi v rozsáhlých sussexkých nížinách má tato značka excelentní pověst, stejně jako malebné sídlo rodiny Stephensových s příkladně vedenou chovatelskou sta
nicí a farmami. _____________________________________________________

Pro větší přehlednost jsme pro Vás zaktualizovali a zpřehlednili stránku věnovanou kloubní výživě. Více o sortimentu námi nabízených veterinárních doplňků výživy a o jednotlivých produktech naleznete ZDE. 

chrupavka.jpg

 ____________________________________________________________________

images.jpg

Hurtta Winter Jacket

Tento obleček je Odolný proti vlhku, vodě, větru a odolává i mechanickému působení větví a klacků i druhých psů.

Je měkký a perfektně padne na tělo.Reflexní prvky zvyšují bezpečnost psa. 

Je vyroben z nejnovějšího materiálu HOUNDTEX vyvinutého designery firmy HURTTA pro potřeby dokonalé ochrany psa před zimou, vlhkem a větrem.

Vice o tomto sortimentu naleznete v rubrice Oblečky Hurtta.

Důkaz o tom, že střih perfektně sedí všem najdete v naší Fotogalerii

_____________________________________________________________________

 Farmina Vet Life

Do našeho sortimentu jsme nově zařadily veterinární diety Farmina Vet Life, jsou výsledkem vývoje v technickém oddělení Farmina a spolupráce s veterináři, univerzitou Belo Horizione a s disciplinární sekcí AGR/18 ústavu zoologie a kontroly potravin Univerzity Federica II.

 
Cílem této nové řady je pomoci veterinářům při léčbě nejčastějších chorob domácích zvířat.
 
Všechny výrobky byly testovány se psy a kočkami žijícími v normálních podmínkách ve svém domácím prostředí.
 
V našem portfoliu najdete diety Vet Life pro kočky:
 
Vet Life Gastro-Intestinal 400 ghome-vetlife-feline_0.jpg
Vet Life Renal 400 g
Vet Life Diabetic 400 g
Vet Life Obesity 400 g
Vet Life Struvite 400 g
Vet Life Struvite Management 400 g
Vet Life UltraHypo 400 g
Vet Life Neutered Male 400 g
Vet Life Neutered Female 400 g