Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hill's y/d feline

Vysoce stravitelné krmivo vytvořené speciálně pro kontrolu zdravotního stavu Vaší kočky během 3 týdnů normalizací produkce množství hormonů štítné žlázy.

Znaky krmiva Hill's Feline Y/D: 
Jód  Omezené množství
Zlepšuje funkci štítné žlázy a zajišťuje produkci hormonů
v normálním množství.
Fosfor a sodík  Kontrolovaný obsah Podporuje zdraví ledvin.
Taurin a L-karnitin Vysoký obsah  Podporuje kondici srdce.Udržuje podíl svaloviny.
Omega-3 mastné kyseliny Vysoký obsah  Podporuje zdraví ledvin.
Udržuje pH moči 6,4 - 6,6 Podporuje zdraví močového traktu.

Indikace:

1680.gif

Podpora koček s hypertyreózou

Není určeno pro:
Rostoucí koťata
Březí nebo kojící kočky

Doplňující informace:
Skvělá chuť, kterou bude Vaše kočka milovat.
Podporuje zdraví ledvin díky kontrolované hladině fosforu a nízkému obsahu sodíku.
Viditelné zlepšení kůže a srsti.

SLOŽENÍ krmiva Hill's Feline Y/D:
Kukuřičná glutenová moučka, kukuřice, živočišný tuk, sušená celá vejce, lněné semínko, L-lyzin, ochucovadlo, minerály, rybí tuk, DL-metionin, L-karnitin, rýže, taurin, vitamíny a stopové prvky.

UPOZORNĚNÍ - jedná se o doporučený návod; vždy zvažte své klinické zhodnocení před učiněním doporučení pro konkrétního pacienta:
Proveďte základní vyšetření před zahájením nutričního managementu. Pokud se u pacienta rozhodnete pro nutriční management, je odborníky doporučováno přerušit podávání léků před převedením na y/d™ Feline.
Většinu koček převádějte na krmivo v průběhu 7 dní; některé mohou vyžadovat delší převedení (několik týdnů). Kočky s jiným souběžným onemocněním by měly být velmi pečlivě monitorovány.
Protože jód přijatý z jiných zdrojů - pamlsky, další krmiva, atd. - může omezovat účinnost výživy se sníženým obsahem jódu, je nezbytně nutné, aby byl Váš pacient s hypertyreózou krmen výhradně krmivem Prescription Diet™ y/d™ Feline.
U některých koček může dojít k přechodnému zvýšení hladiny TT4 (zřídka spojeno s návratem klinických příznaků), což bývá obvykle vyřešeno, jakmile kočka dostává y/d™ Feline jako jediný zdroj výživy po dobu 4-8 týdnů. Pokud jsou ve 12. týdnu hladiny stále vysoké, zhodnoťte spolupráci majitele. U koček se souběžným onemocněním začněte s konrolními prohlídkami ve 2. a 4. týdnu po kompletním převedení na nové krmivo.
Každých 6 měsíců by měla být provedena kontrolní prohlídka. U koček se souběžným onemocněním by měla být prováděna častěji.

Popis - Hill's Feline Y/D konzerva 156 g

Indikace:
- Podpora koček s hypertyreózou.

Složení:
Voda, játra, vepřové maso, kuře, kukuřice, rýže, živočišný tuk, vitamíny, ochucovadlo, celulóza, minerály, stopové prvky, rybí tuk, L-karnitin.