Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arthronis Acute

product_arthronis_acute.jpg

Arthronis ACUTE  je přípravek nové generace s vysokým obsahem účinné látky Methylsulfonylmethanem (MSM). Tato látka vykazuje silné analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky. Jako přírodní analgetikum je vhodný k podávání jak samostatně, tak i v kombinaci s přípravky arthronis fáze 1 a arthronis fáze 2.

Účinné látky: Methylsulfonylmethan, Lactamin

Složení:  Methylsulfonylmethan, Lactamin 80%, mikrokrystalická celulosa, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, mastek, povidon, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, sýrové aroma
  • arthronis-acut-mini.jpgMSM – je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími)  a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávící ústrojí Vašeho psa.  MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice.
MSM je zároveň jedním ze základních zdrojů organicky vázané síry, kterou náš organismus potřebuje k mnoha metabolickým dějům, jakými jsou např. stavba drápů a srsti, chrupavek, cév a vazů. V neposlední míře se velmi mnoho sloučenin síry vyskytuje v nervové tkáni a mozku.
  • Lactomin – je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro generaci kloubní chrupavky

Malé  plemeno (do 25 kg)                           1 tableta denně
Střední plemeno (25-50 kg)                       2 tablety denně
Velké plemeno (50-75 g)                             3 tablety denně

Přípravek arthronis ACUTE užívejte při chronických bolestech svalů a kloubů, poškození vazů, nekvalitní srsti a drápech,  podávejte ho  po dobu min. 1 měsíce.

Přípravek arthronis ACUTE můžete souběžně podávat s přípravky arthronis fáze 1 nebo arthronis fáze 2. Přípravek můžete podávat i dlouhodobě, až do odeznění bolestí a potíží Vašeho psa.

Účinnost:
Arthronis  ACUTE  se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem účinné látky MSM což je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími)  a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávící ústrojí Vašeho psa

Přípraveky koubního programu arthronis  jsou všechny vyráběny unikátní technologií CANIS tablety, které se vyznačují:

1/ atraktivní sýrovou vůní (pes se řídí především čichem, proto CANIS tablety jsou doplněny  sýrovým atraktantem, na který psi velice dobře reagují)

2/ velikost tablety (velikost tablety je relativně velká, řídí se velikostí průměrné granule suché stravy).

3/ křehkost tablety (CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí je psu rozkousnout a poté je spolknout.Tvrdé tablety, které nejdou snadnou rozkousnout má pes tendenci vyplivnout.)

4/ barva a povrchová úprava (CANIS tableta je specielně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, které psi bez problému přijímají. Klasické hladké tablety s atypickou barvu vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány)

CANIS tablety jsou psi většinou snadno přijímány buď přímo, jako forma pamlsku, nebo ve stravě, a to jak suché, tak v konzervách. V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoli formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože a prášek přidejte do stravy.

CANIS tableta Vám umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.